Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Terminarz bieżący

 

TERMINARZ BIEŻĄCY LNBA SEZON 2019/2020:

I KOLEJKA (27-29.09.2019)

27.09.2019

MOSiR:

WATAHA.PL GALERIA SREBRA HILENBRAND 27.09.2019 20:20

28.09.2019

DRZONKÓW:

DGA BESTIA 28.09.2019 13:00
HARD BOYS 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 28.09.2019 14:45
ECORAX KLUB KOKOSA WAŻNE ŻEBY GRAĆ 28.09.2019 16:15
ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE GEODEZJA CYTRYCKI - BIOTLEY 28.09.2019 18:00

MOSiR:

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW MAJAMI HIT 28.09.2019 13:30
EBRO KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 28.09.2019 15:00
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI SYPNIEWSKI TEAM 28.09.2019 16:45
KORONA FELGENHAUER LUBSKO SUPERUBEZPIECZENIA.PL 28.09.2019 18:15

29.09.2019

MOSiR:

NIEBIESCY SAVICKI.PL RUN&GUN 29.09.2019 11:00
KAWON AVE-GTI WIĘZIENIE STANOWE OHIO 29.09.2019 12:30
JUŻ MI NIE PODAWAJ SKY-HIGH 29.09.2019 14:15

DRZONKÓW:

MENCZESTER JUNAJTED BOHAR PALETY BASKET 29.09.2019 11:30
RKA INSTALtelecom.pl BATCAR 29.09.2019 13:00
IDEA CONCEPT ŻYRANDOLE 29.09.2019 14:45
ARPOL LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 29.09.2019 16:15

II KOLEJKA (4-6.10.2019)

4.10.2019

MOSiR:

GEODEZJA CYTRYCKI - BIOTLEY WATAHA.PL 04.10.2019 20:20

5.10.2019

LO3:

5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII PERCEPTUS 05.10.2019 11:30
KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE HARD BOYS 05.10.2019 13:00
SAVICKI.PL RUN&GUN MENCZESTER JUNAJTED 05.10.2019 14:45
MAJAMI HIT RKA INSTALtelecom.pl 05.10.2019 16:15

DRZONKÓW:

BACHUSY - PBS GALERIA SREBRA HILENBRAND 05.10.2019 13:00
SUPERUBEZPIECZENIA.PL KAWON AVE-GTI 05.10.2019 14:45
SYPNIEWSKI TEAM ŻYRANDOLE 05.10.2019 16:15
WAŻNE ŻEBY GRAĆ EBRO 05.10.2019 17:45

6.10.2019

DRZONKÓW:

BESTIA IDEA CONCEPT 06.10.2019 11:30
JUŻ MI NIE PODAWAJ NIEBIESCY 06.10.2019 13:00
LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 06.10.2019 14:45
EXPETO DRIVE PRO 06.10.2019 16:15
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI ARPOL 06.10.2019 17:45

MOSiR:

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL KORONA FELGENHAUER LUBSKO 06.10.2019 11:00
BOHAR PALETY BASKET ECORAX KLUB KOKOSA 06.10.2019 12:30
BATCAR DGA 06.10.2019 14:15
WIĘZIENIE STANOWE OHIO ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE 06.10.2019 15:45

III KOLEJKA (11-13.10.2019)

11.10.2019

MOSiR:

IDEA CONCEPT BATCAR 11.10.2019 20:20

12.10.2019

MOSiR:

DRIVE PRO BACHUSY - PBS 12.10.2019 13:30
RKA INSTALtelecom.pl LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 12.10.2019 15:00
GALERIA SREBRA HILENBRAND GEODEZJA CYTRYCKI - BIOTLEY 12.10.2019 16:45
DGA MAJAMI HIT 12.10.2019 18:15

DRZONKÓW:

KAWON AVE-GTI SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 12.10.2019 13:00
MENCZESTER JUNAJTED JUŻ MI NIE PODAWAJ 12.10.2019 14:45
KORONA FELGENHAUER LUBSKO EXPETO 12.10.2019 16:15
NIEBIESCY SKY-HIGH 12.10.2019 17:45

13.10.2019

MOSiR:

PERCEPTUS KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 13.10.2019 11:00
HARD BOYS WAŻNE ŻEBY GRAĆ 13.10.2019 12:30
ECORAX KLUB KOKOSA SAVICKI.PL RUN&GUN 13.10.2019 14:15
WATAHA.PL WIĘZIENIE STANOWE OHIO 13.10.2019 15:45

DRZONKÓW:

ŻYRANDOLE BESTIA 13.10.2019 11:30
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 13.10.2019 13:00
ARPOL SYPNIEWSKI TEAM 13.10.2019 14:45
ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE SUPERUBEZPIECZENIA.PL 13.10.2019 16:15
EBRO BOHAR PALETY BASKET 13.10.2019 17:45

IV KOLEJKA (18-20.10.2019)

18.10.2019

MOSiR:

SUPERUBEZPIECZENIA.PL WATAHA.PL 18.10.2019 20:20

19.10.2019

LO3:

BACHUSY - PBS GEODEZJA CYTRYCKI - BIOTLEY 19.10.2019 11:30
WAŻNE ŻEBY GRAĆ PERCEPTUS 19.10.2019 13:00
EXPETO KAWON AVE-GTI 19.10.2019 14:45

DRZONKÓW:

5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII SKY-HIGH 19.10.2019 11:30
NIEBIESCY MENCZESTER JUNAJTED 19.10.2019 13:00
ARPOL ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW 19.10.2019 14:45
DRIVE PRO KORONA FELGENHAUER LUBSKO 19.10.2019 16:15
SYPNIEWSKI TEAM BESTIA 19.10.2019 17:45

20.10.2019

DRZONKÓW:

JUŻ MI NIE PODAWAJ ECORAX KLUB KOKOSA 20.10.2019 15:00
BOHAR PALETY BASKET HARD BOYS 20.10.2019 16:30
BATCAR ŻYRANDOLE 20.10.2019 18:15
SAVICKI.PL RUN&GUN EBRO 20.10.2019 19:45

MOSiR:

WIĘZIENIE STANOWE OHIO GALERIA SREBRA HILENBRAND 20.10.2019 10:00
LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE DGA 20.10.2019 11:30
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI RKA INSTALtelecom.pl 20.10.2019 13:00
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE 20.10.2019 14:45
MAJAMI HIT IDEA CONCEPT 20.10.2019 16:15

V KOLEJKA (25-27.10.2019)

25.10.2019

MOSiR:

GALERIA SREBRA HILENBRAND SUPERUBEZPIECZENIA.PL 25.10.2019 20:20

26.10.2019

LO3:

5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 26.10.2019 11:30
PERCEPTUS BOHAR PALETY BASKET 26.10.2019 13:00
RKA INSTALtelecom.pl ARPOL 26.10.2019 14:45
ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE EXPETO 26.10.2019 16:15

DRZONKÓW:

MENCZESTER JUNAJTED SKY-HIGH 26.10.2019 13:00
HARD BOYS SAVICKI.PL RUN&GUN 26.10.2019 14:45
DGA PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 26.10.2019 16:15
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW SYPNIEWSKI TEAM 26.10.2019 17:45

27.10.2019

MOSiR:

EBRO JUŻ MI NIE PODAWAJ 27.10.2019 11:00
ECORAX KLUB KOKOSA NIEBIESCY 27.10.2019 12:30
KAWON AVE-GTI DRIVE PRO 27.10.2019 14:15
WATAHA.PL SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 27.10.2019 15:45


DRZONKÓW:

KORONA FELGENHAUER LUBSKO BACHUSY - PBS 27.10.2019 11:30
IDEA CONCEPT LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 27.10.2019 13:00
ŻYRANDOLE MAJAMI HIT 27.10.2019 14:45
GEODEZJA CYTRYCKI - BIOTLEY WIĘZIENIE STANOWE OHIO 27.10.2019 16:15
BESTIA BATCAR 27.10.2019 17:45

TS BAZYLEWICZ USBEST 14.10.2018 11:30 DRZONKÓW
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW MAREK I PRZYJACIEL 14.10.2018 14:45 DRZONKÓW
MENCZESTER JUNAJTED KAWON - AVE GTI TEAM 14.10.2018 16:15 DRZONKÓW

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2020 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓