Jesteś tutaj: Strona główna » Sezon 2014/2015 » Minikoszykówka chłopcy 2014/2015

LUBUSKA LIGA KADETÓW

TERMINARZ

Runda I

TURNIEJ I – 31.01.2015 r. - WSCHOWA

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

8 : 112

UKS SKM

CHROMIK 1

10:00

48 : 41

WSTK

CHROMIK 2

11:15

20 : 105

WSTK

CHROMIK 1

12:30

31 : 50

UKS SKM

CHROMIK 2

13:45

 

TURNIEJ II – 8.02.2015 r. – ZIELONA GÓRA

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

19 : 35

ZASTAL 1

WSTK

13:00

21 : 32

ZASTAL 2

UKS SKM

14:15

37 : 34

ZASTAL 1

UKS SKM

15:30

27 : 36

ZASTAL 2

WSTK

16:45

SKM Zastal I – WSTK Wschowa 19:35 (2:8, 6:7, 7:12, 4:8)

SKM Zastal I: Więckowski 9, Kunc 6, Rudkiewicz 2, Kopaczewski 2 oraz Dydak, Sąsiadek, Wiktorski, Hryniewicz, Cieślak, Kowalski

WSTK Wschowa: Konieczny 10, Rękoś 8, Żaglewski 6, Nieżurawski J. 6, Nieżurawski K. 3, Glapiak 2 oraz Rydzoń, Chruszczewski, Stachowski, Pawłusik

SKM Zastal II – UKS SKM Nowa Sól 21:32 (8:7, 4:13, 1:9, 8:3)

SKM Zastal II: Mielcarz 7, Węgrowski 8, Żeromski 4, Konwa 2, oraz Kornicuk, Polewski, Dybka, Witczak, Wyrwicki, Hołyś, Janecki, Szpakowski R., Szpakowski M., Szymański M.

UKS SKM Nowa Sól: Osiński 9, Kieroński J. 8, Krysztofiak 5, Palus 3, Wilczyński 2, Żelasko 2, Drygas 2, Rejmaniak 1 oraz Nowak, Konieczny, Kieroński O., Maliński, Kostrakiewicz, Kaczmarek

SKM Zastal I – UKS SKM Nowa Sól 37:34 (6:10, 15:7, 10:8, 6:9)

SKM Zastal I: Więckowski 12, Kopaczewski 12, Kunc 5, Hryniewicz 4, Sąsiadek 2, Wiktorski 2, oraz Rudkiewicz, Dydak, Cieślak, Kowalski

UKS SKM Nowa Sól: Osiński 17, Wilczyński 7, Palus 3, Rejmaniak 2, Kaczmarek 2, Kostrakiewicz 2, Kieroński J. 1 oraz Krysztofiak, Żelasko, Drygas, Nowak, Konieczny, Kieroński O., Maliński

SKM Zastal II – WSTK Wschowa 27:36 (10:8, 7:8, 6:15, 4:5)

SKM Zastal II: Mielcarz 8, Konwa 6, Żeromski 5, Węgrowski 4, Kornicuk 2, Polewski 1, Dybka 1 oraz Witczak,  Wyrwicki,  Hołyś, Janecki, Szpakowski R., Szpakowski M., Szymański M.

WSTK Wschowa: Konieczny 18, Żaglewski 5, Nieżurawski J. 4, Nieżurawski K. 4, Rydzoń 2, Stachowski 2, Rękoś 1, oraz Glapiak, Chruszczewski, Pawłusik, Knafalski, Alefierowicz

TURNIEJ III – 07.03.2015 r. (mecze u gospodarzy kolejki)

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

56 : 27

ZASTAL 1

ZASTAL 2

11:15

50 : 8

CHROMIK 1

CHROMIK 2

8:30 (15.03)

62 : 68

UKS SKM

WSTK

16:30

SKM Zastal I – SKM Zastal II 56:27 (11:4, 13:8, 20:9, 12:6)

SKM Zastal I: Kunc 12, Kopaczewski 11, Więckowski 10, Rataj 6, Strzelczyk 4, Szcześniak 3, Rudkiewicz 2, Wieczorek 2, Wiktorski 2, Cieślak 2, Kowalski 1, Hryniewicz 1,

SKM Zastal II: Mielcarz 8, Szpakowski R. 4, Konwa 4, Żeromski 3, Hołyś 2, Szpakowski M. 2, Węgrowski 2, Lewaszow 2 oraz Witczak, Polewski, Wyrwicki, Goreńczyk, Kornkuk

Chromik Żary I – Chromik Żary II 50:8 (19:2, 10:2, 15:2, 6:2)
Chromik I: Ghukasyan 14, Warchał 8, Machulak 8, Żukowski 6, Hylicki 6, Ardeli 4, Kaczyński 3, Łojko 1,
Chromik II: Kuczyński 4, Kochut 2, Jackiewicz 2


UKS SKM Nowa Sól – WSTK Wschowa 62:68 (18:16; 14:13; 16:17; 14:22)

UKS SKM Nowa Sól: Osiński 32, Palus 10, Wilczyński 2, Żelasko 4, Krysztofiak 6, Nowak 6, Rejmaniak 2 oraz Drygas, Konieczny, Maliński, Kostrakiewicz,  
WSTK Wschowa: Konieczny 32, Rękoś 2, Rydzoń 0, Glapiak 6, Żaglewski 16, Chruszczewski 0, Stochowski 0, Pawlusik 2, Drozdowski 0, Nowicki 0, Nieżurawski 10.


TURNIEJ IV – 15.03.2015 r. - ŻARY

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

37 : 39

CHROMIK 1

ZASTAL 1

10:30

39 : 25

CHROMIK 2

ZASTAL 2

9:30

52 : 14

CHROMIK 1

ZASTAL 2

12:30

13 : 47

CHROMIK 2

ZASTAL 1

11:30

Chromik Żary I – SKM Zastal II 52:14 (14:6, 14:0, 10:4, 14:4)
Chromik I: Machulak 18, Warchał 8, Kaczyński 8, Żukowski 6, Hylicki 4, Ghukasyan 2, Dereziński 2, Pużak R. 2, Łojko 2
SKM Zastal II: Kopaczewski 6, Rodkiewicz 2, Więckowski 2, Kunc 2, Strzelczyk 2

Chromik Żary I – SKM Zastal I 37:39 (10;10, 5:7, 9:6, 13:16)
Chromik I: Machulak 10, Żukowski 9, Hylicki 8, Kaczyński 5, Ghukasyan 5
SKM Zastal I: Bromber 10, Dąbrowski 6, Przybyła 6, Zabłocki 4, Kordel 4, Ostrowski 4, Jeklin 3, Gołąb 2

Chromik Żary II - SKM Zastal I 13:47 (6:14, 3:10, 4:11, 0:12)
Chromik II:
Szleniecki 4, Nowik 4, Oksiak 2, Jahn 2, Kochut 1 oraz Buczyński, Wojtaszek, Homeniuk, Benesz, Kubacki, Jackiewicz, Bzowy

SKM Zastal I: Gołąb 10, Przybyła 10, Kordel 6, Jeklin 6, Zabłocki 4, Ostrowski 3, Zaborowski 2, Dąbrowski 2, Bromber 2, Czubkowski 2 oraz Borysławski, Jamioła

Chromik Żary II - SKM Zastal II  39:25 (8:6, 13:4, 4:5, 14:10)

Chromik II: Kochut 17, Buczyński 7, Wojtaszek 6, Szleniecki 4, Oksiak 3, Nowik 2 oraz  Homeniuk, Benesz, Kubacki, Jackiewicz, Jahn, Bzowy,

SKM Zastal II: Więckowski 6, Kunc 6, Szcześniak 4, Wiktorski 4, Kopaczewski 2, Rataj 2, Strzelczyk 1 oraz Rodkiewicz, Kowalski, Dydnic, Wiśniewski, Cieślak

RUNDA II

TURNIEJ V – 21.03.2015 r. - ŻARY

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

69 : 16

CHROMIK 1

UKS SKM

9:30

40 : 39

CHROMIK 2

WSTK

10:30

85 : 20

CHROMIK 1

WSTK

11:30

31 : 34

CHROMIK 2

UKS SKM

12:30

UKS Chromik I Żary – UKS SKM Nowa Sól 69:16
Chromik I: Machulak 18, Kaczyński 16, Warchał 10, Hylicki 8, Żukowski 8, Łojko 4, Krzemiński 2, Ghukasyan 3, oraz Dereżiński, R. Pużak, P. Pużak

UKS Chromik I Żary – WSTK Wschowa 85:20
Chromik I: Machulak 4, Kaczyński 12, Warchał 14, Hylicki 10, Żukowski 16, Łojko 8, Krzemiński 11, Ghukasyan 8, Dereźiński 2 oraz R. Pużak, P. Pużak

UKS Chromik II Żary – WSTK Wschowa 40:39
Chromik II: Kochut 13, Nowicki 10, Jahn 4, Tartak 4, Wojtaszek 3, Kuczyński 3, Oksiak 2, Jackiewicz 2, Rak 1 oraz Szlaniecki

UKS Chromik II Żary – UKS SKM Nowa Sól 31:34

Chromik II: Kuczyński 8, Kochut 7, Rak 4, Oksiak 3, Jahn 3, Nowicki 2, Tartak 2, Szleniecki 2 oraz Wojtaszek, Jackiewicz

TURNIEJ VI – 11.04.2015 r. (mecze u gospodarzy kolejki)

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

37 : 49

ZASTAL 2

ZASTAL 1

11:15

21 : 62

CHROMIK 2

CHROMIK 1

17:00 (05.05)

48 : 30

WSTK

UKS SKM

10:00

SKM Zastal II Zielona Góra – SKM Zastal I Zielona Góra 37:49 (3:11; 8:7; 8:11; 18:20)

SKM Zastal I: Węgrowski 12, Żeromski 9, Witczak 6, Hołyś 4, Mielcarz 3, Konwa 2, Szpakowski 1

SKM Zastal II: Szcześniak 16, Kunc 10, Rataj 8, Rudkiewicz 5, Strzelczyk 4, Hryniewicz 3, Cieślak 2, Wieczorek 1

WSTK Wschowa-Sława – UKS SKM Nowa Sól 48:30


TURNIEJ VII – 19.04.2015 r. – NOWA SÓL

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

28 : 43

WSTK

ZASTAL 1

10:00

32 : 42

UKS SKM

ZASTAL 2

11:00

38 : 41

UKS SKM

ZASTAL 1

12:00

32 : 46

WSTK

ZASTAL 2

13:00

 

SKM Zastal I Zielona Góra – WSTK Wschowa 43:28 (6:3; 15:6; 12:6; 10:13)

SKM Zastal I: Więckowski 16, Kowalski 6, Kunc 6, Karolewicz 4, Szcześniak 3, Wiktorski 2, Hryniewicz 2, Ganczar 2, Rudkiewicz 2

WSTK: Konieczny 18, Żaglewski 6, Nieżurawski 3, Glapiak 1,

UKS SKM Nowa Sól – SKM Zastal II Zielona Góra 32:42 (9:7; 12:15; 4:4; 11:20)

UKS SKM: Osiński 14, Zarek 4, Żelasko 4, Krysztofiak 4, Palus 2, Kieroński J. 2, Wilczyński 2.

SKM Zastal II: Przybyła 20, Kordel 16, Szparowski 4, Dydak 2.

UKS SKM Nowa Sól - SKM Zastal I Zielona Góra 38:41 (15:14; 2:9; 7:6; 21:18)

UKS SKM: Palus 18, Osiński 8, Kieroński 4, Rejmaniak 2, Żelasko 2, Krysztofiak 2, Drygas 2.

SKM Zastal I: Rudkiewicz 10, Kunc 8, Więckowski 8, Karolewicz 4, Szcześniak 4, Ganczar 4, Cieślak 2, Wieczorek 1.

SKM Zastal II Zielona Góra – WSTK Wschowa 46:32 (10:6; 18:6; 8:4; 10:16)

SKM Zastal II: Przybyła 14, Kordel 10, Mielcarz 8, Konwa 6, Szparowski 2, Szpakowski 2, Polewski 2, Korniuk 2.

WSTK: Żaglewski 14, Konieczny 12, Kydzoń 2, Drozdowski 2, Nieżurawski 2.

 

TURNIEJ VIII – 26.04.2015 r. – ZIELONA GÓRA

Wynik

Gospodarz

Gość

Godzina

24 : 74

ZASTAL 1

CHROMIK 1

11:00

82 : 16

ZASTAL 2

CHROMIK 2

12:15

59 : 44

ZASTAL 2

CHROMIK 1

13:30

52 : 27

ZASTAL 1

CHROMIK 2

14:45

SKM Zastal I Zielona Góra- UKS Chromik I Żary 24-74 (10:21; 5:29; 7:12; 2:24)
SKM I -Więckowski 11, Kunc 7, Wiktorski 3, Szcześniak 3, Wesołowski, Wierzbicki, Kowalski, Hryniewicz, Strzelczyk, Radczyc, Rataj, Rudkiewicz.
Chromik I- Żukowski 23, Ardeli 20, Hylicki 14, Machulak 8, Kaczyński 5, Warchał 2, Łojko 2, Ghukasyan, Dereziński, Pużak P, Pużak R, 

SKM ZASTAL II Zielona Góra - UKS Chromik II Żary 82-16 (27:6; 15:5; 18:1; 22:4)
SKM II - Przybyła 18, Bromber 15, Jeklin 10, Koc 9, Kordel 8, Ostrowski 8, Huszcza 6, Gołąb 4, Dabrowski 2, Zaborowski 2, Szkrzypczak, Borysławski, 
Chromik II - Nowicki 5, Kochut 4, Osiak 3, Wojtaszek 2, Tartak 2, Szleniecki, Homeniuk, Błaszczyszyn, Jahn, Jackiewicz, Piskorowski, Kubacki, Benesz

SKM ZASTAL II Zielona Góra- UKS Chromik I Żary 59-44 (14:10; 19:14; 18:11; 8:9)
SKM II - Bromber 20, Korel 16, Huszcza 8, Przybyła 4, Gołąb 4, Ostrowski 4, Dąbrowski 2, Koc 1, Skrzypczak, Borysławski, Jeklin, Zaborowski, 
Chromik I - Machulak 18, Kaczyński 8, Hylicki 4, Żukowski 4, Ghukasyan 4, Ardeli 2, Warchał 2, Łojko 2, Dereziński, Pużak P, Pużak R, 

SKM ZASTAL I Zielona Góra -UKS Chromik II Żary 52-27 (20:13, 12:6, 10:6, 10:2)
SKM I - Więckowski 16, Rudkiewicz 12, Kunc 10, Wiktorski 6, Rataj 4, Hryniewicz 2, Strzelczyk 2, Wesołowski, Wierzbicki, Kowalski, Szcześniak, Radczyc, 
Chromik II - Nowicki 10, Wojtaszek 6, Kochut 5, Jahn 4, Osiak 2, Szleniecki, Homeniuk, Błaszczyszyn, Jackiewicz, Tarta, Piskorowski, Kubacki, Benesz


Finał z udziałem wszystkich drużyn: 24.05.2015 r. we Wschowie.

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2021 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓